Bli kontaktad, klicka här!

Din ejendomsmægler i La Zenia / Costa Calida!

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i La Zenia / Costa Calida

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Orihuela

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 721 500 030
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Helene Zetterman

Listing agent

+46 730 404 285
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Jenny Östman

Real estate agent

+46 769 473 535
jenny.ostman@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 725 068 800
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Nathalie Granberg

Office manager

+34 685 874 061
nathalie.granberg@husmanhagberg.com

Miriam Turner

Listing agent

+46 730 220 208
miriam.turner@husmanhagberg.com

Lena Maj-Lisdotter Dahlberg

Listing agent

+46 707 757 760
lena.dahlberg@husmanhagberg.com

Joakim Berge

Listing agent

+46 725 872 525
joakim.berge@husmanhagberg.com

Pierre Nordgren

Real estate agent

+46 767 737 700
pierre.nordgren@husmanhagberg.com

Annelie Hedlund

Real estate agent

+46 725 870 077
annelie.hedlund@husmanhagberg.com

Victor Granberg

Administrator

+46 700 946 946
victor.granberg@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i La Zenia / Costa Calida

Ønsker du en dag flytte på dig og den næste dag at have fred og ro på stranden? Så har vi store områder for dig - for eksempel San Pedro del Pinatar. På HusmanHagberg vil vi hjælpe dig med at finde det, du søger. Vores passion er gode boliger tilbud, og vi kan både markedet og loven. Som kunde skal du føler dig glad og sikker, uanset om du køber for første gang, eller sælge for at komme tættere på nye drømme. Velkommen!

La Zenia / Costa Calida