Bli kontaktad, klicka här!

Din ejendomsmægler i La Zenia / Costa Calida

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i La Zenia

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Orihuela

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 721 500 030
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 725 068 800
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Miriam Milencoff

Listing agent

+34 968 178 527
lazenia@husmanhagberg.com

Joakim Berge

Listing agent

+46 725 872 525
joakim.berge@husmanhagberg.com

Jenny Östman

Real estate agent

+46 769 473 535
jenny.ostman@husmanhagberg.com

Michelle Bång

Real estate agent

+46 725 870 077
michelle.bang@husmanhagberg.com

Odile Berge

Real estate agent

+34 968 178 527
odile.berge@husmanhagberg.com

Jens Marsfeld

Real estate agent

+46 767 737 700
jens.marsfeld@husmanhagberg.com

Tarek Lindblad

Real estate agent

+46 721 500 155
tarek.lindblad@husmanhagberg.com

Ethan Thomas

Photographer

+34 968 178 527
lazenia@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i La Zenia

Ønsker du en dag flytte på dig og den næste dag at have fred og ro på stranden? Så har vi store områder for dig - for eksempel San Pedro del Pinatar. På HusmanHagberg vil vi hjælpe dig med at finde det, du søger. Vores passion er gode boliger tilbud, og vi kan både markedet og loven. Som kunde skal du føler dig glad og sikker, uanset om du køber for første gang, eller sælge for at komme tættere på nye drømme. Velkommen!

La Zenia