Benoa Thai - Nyproducerade lägenheter med terrasser och gemensam pool i Pilar de la Horadada
Varmt välkommen till Residencial Benoa Thai, ett nyproduktionsprojekt som kommer att bestå av 24 välplanerade och moderna lägenheter belägna i populära Pilar de la Horadada. Här bor du med närhet till områdets utbud av affärer och restauranger samt ca tre kilometer från havet och fina stränder. För den golfintresserade finns det flertalet välkända golfbanor en kort bilresa bort. Till Torrevieja stad tar det ca 25 minuter med bil.
Dessa stilrena lägenheter kommer att byggas med två eller tre sovrum och två badrum, varav det ena är en suite till huvudsovrummet. Lägenheterna har genomtänkta planlösningar som erbjuder generösa ljusflöden och en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum.
De lägenheter som ligger i markplan har stora uteplatser medan de en våning upp har balkong och en privat takterrass.
På det gemensamma området kommer det att finnas en pool i trevligt läge.
Till lägenheterna disponeras en parkeringsplats.
Priser från 182 400 EUR (plus skatt)
Planerat färdigställande: 2024
Kartpricken är ungefärlig och exakt adress kan komma att variera.
Välkommen att kontakta oss på HusmanHagberg för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.