Välplanerad markplanslägenhet med stor uteplats och gemensam pool i populära La Zenia
Varmt välkommen till denna välplanerade och moderna markplanslägenhet med en stor uteplats i trevligt läge samt ett gemensamt poolområde i soligt läge. Här bor du en kort promenad från affärer, restauranger samt det stora köpcentrumet La Zenia Boulevard. I närheten finns även fina stränder och klippor. För de golfintresserade finns flertalet välkända golfbanor.
Lägenheten är om ca 70 kvm och har två sovrum, ett badrum, vardagsrum och kök. Det rymliga vardagsrummet har en inbjudande känsla med gott om plats för sällskapsdel och matplats för fyra personer. Det moderna arbetsköket är väldisponerat med bra förvaringsmöjligheter i över- och underskåp.
Två sovrum i lugna lägen och med behagliga ljusflöden, huvudsovrummet är möblerat med dubbelsäng och sängbord medan det andra sovrummet är inrett med två enkelsängar och ett sängbord.
Det gemensamma badrummet är helkaklat och stilrent, det är utrustat med handfat med kommod, toalett och dusch med glasvägg.
Välkommen att kontakta oss på HusmanHagberg för mer information eller för att boka en visning, vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.