Välplanerad villa med stor tomt och privat pool i attraktiva Los Balcones
Välkommen till denna välplanerade och rymliga villa belägen i det populära området Los Balcones på södra Costa Blanca. Ett lugnt område på ett behagligt avstånd från affärer och restauranger, det stora köpcentrumet La Zenia Boulevard, välskötta golfbanor och fina stränder. Till stadspulsen i Torrevieja stad tar det ca 15 minuter med bil, i stadens finns goda kommunikationer med buss och flygbuss.
Villan har en inbjudande känsla och det finns fyra sovrum, tre badrum, en gästtoalett, vardagsrum och kök. På den stora tomten finns en privat poll och gott om plats för loungemöbler, solstolar och utegrupper.
Kontakta oss för mer information eller för att boka en visning, vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.
Uppgift om bo- och byggyta samt tomtyta är ungefärlig och kan komma att variera.