Radhus med stor uteplats och ett strandnära läge i charmiga Los Alcazares
Varmt välkommen till detta rymliga och välplanerade radhus med fyra sovrum, två badrum, vardagrsum, kök och en stor uteplats. Här bor du med ett lugnt och centralt läge i det charmiga området Los Alcazares. Här bor du ca 650m från stranden och med närhet till idrottscentret Los Alcazares där det finns både gym och inomhuspool. Du har även närhet till affärer, restauranger och caféer. Till de större städerna Torrevieja, Murcia och Cartagena nås på ca 30 minuter med bil.
Detta hemtrevliga radhus har en stor uteplats på framsidan där det finns en fin träpergola, som ger skugga under de soliga dagarna. ingången till garaget också från framsidan. På tomten finns parkeringsmöjlighet.
Entrén leder in i vardagsrummet och vidare till en liten hall, ett, kök, ett sovrum och ett badrum. Från köket finns utgång uteplatsen på baksidan, här finns även en tvättstuga.
På andra våningen finns det ytterligare tre sovrum och ett badrum. Huvudsovrummet har mycket trevligt omklädningsrum med fönster.
Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.