Radhus med 3 sovrum i en lugn urbanisering, med garage och pool
Välkommen till detta rymliga och moderna radhus ligger endast 300 meter från den långa stranden i Benajarafe - en strand full av chiringuitos och populär för kajakpaddling och andra sportaktiviteter. Huset har sydvästläge och är beläget i en lugn urbanisering med en stor gemensam pool omgiven av grönområden.
Málaga ligger endast 20 km bort och Rincón de la Victoria inom 6 km.
Huset består av tre våningar fördelade enligt följande:
BOTTENVÅNING
Här finns ett stort kök och ett vardagsrum med öppen spis. Från vardagsrummet/matsalen finns access till en stor terrass.
På denna våning finns även en tvättstuga och en toalett. Detta våningsplan har reformerats 2021, med ny el, VVS och fönster.
ÖVRE PLAN
Här finns tre sovrum och två badrum, varav det ena sovrummet har en egen terrass och eget badrum.
KÄLLARPLAN
Detta våningsplan består av ett stort garage mend plats för 2 bilar. Garaget är utrustat med ett litet kök, ett förråd, badrum och ytterligare ett rum som skulle kunna göras om till ett biograf-rum.
Välkommen att höra av dig om du har frågor eller vill boka en visning.
OBS! Bostadens placering på kartan är ungefärlig
Mäklararvodet är i detta fall inte inkluderat och betalas av köparen.