Fråga oss om Torrevieja

Oavsett om du vill fylla dina dagar med golf, shopping eller stranden är du välkommen till oss på HusmanHagberg i Torrevieja. Vi har bred erfarenhet och kunskap om både området och marknaden. Hos oss finns äkta passion och engagemang för varje kund och affär. Varmt välkommen!

Avenida Cortes Valencianas no 43
Torrevieja
+34 968 178 527

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Gabriel Karleving

Franchisetagare / Fastighetsrådgivare

+46721500030
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Daniel Ahlgren

Fastighetsrådgivare

+46 (0)72-587 00
daniel.ahlgren@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Fastighetsrådgivare

+46 (0)72-506 88
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Eddie Razaz

Resaleansvarig/Head of Resale

+46 (0)70-388 12 21
eddie.razaz@husmanhagberg.com

Helene Zetterman

Fastighetsrådgivare / Resale

+46 (0)73 040 42 85
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Ulrika Tangen

Fastighetsrådgivare

+46 (0) 582 25 25
ulrika.tangen@husmanhagberg.com

Henrik Lyckvind

Fastighetsrådgivare

+45 23 91 30 22
henrik.lyckvind@husmanhagberg.com

Miriam Turner

Intag / Resale

+46 (0)73 022 02 08
miriam.turner@husmanhagberg.com

Diana Hägglund

Säljkoordinator

+46730400811
diana.hagglund@husmanhagberg.com

Kontakta oss

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar