Hoppa till huvudinnehåll
Interior Casa · Home Interior 1
Interior Casa · Home Interior 2
1 / 6
Exceptional LivingNyproduktion

El Pinet - San Fulgencio, La Marina

649 000 €

Översikt

Typ
Villa
Referensnummer
Natura Pinet, M11
Antal sovrum
3
Antal badrum
3
Byggyta
121 kvm
Boarea
121 kvm
Tomt
410 kvm
Hiss
Nej
Pool
Ja
Terrass
32 kvm
Balkong
28 kvm

Natura Pinet - Nyproducerat med privat pool. Sista bostaden!

Varmt välkommen till Natura Pinet, ett projekt bestående av 12 fantastiska och välplanerade villor och radhus med 2 eller 3 sovrum. Här byggs bostäder i i två olika modeller: fristående villor med privata pooler och radhus i två plan med tillgång till gemensamma pooler. Alla bostäder kommer att ha parkeringsmöjligheter på tomten.

Här byggs hem med modern arkitektur, stilrena materialval och genomtänka planlösningar. Ett genomgående generöst ljusflöde och en inbjudande känsla är något som är gemensamt för alla bostäder. Kort och gott: Detta är boenden som passar även den mer kräsnes behov.

Här bor du ca 800 meter från Playa del Pinet och intill naturparken Las Salinas. Detta är en charmig och rogivande plats med närhet till natur, affärer och butiker. Till flygplatsen i Alicante tar det ca 25 minuter med bil. Hör bor du mellan storstaden Elche som är känt för sina världsarv och charmiga fiskestaden Santa Pola med sitt vackra saltlandskap.

Priser från 649 000 EUR (plus skatt)
Planerat färdigställande är ca fyra månader från signerat kontrakt.

Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.

Bilder

Interior Casa · Home Interior 1
Interior Casa · Home Interior 2

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Malin Sandberg

Administration

Karta

El Pinet - San Fulgencio

Andra har också tittat på