Bli kontaktad, klicka här!

Din fastighetsmäklare i La Zenia / Costa Calida!

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i La Zenia / Costa Calida

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Orihuela

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 72 150 00 30
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Helene Zetterman

Listing agent

+46 73 040 42 85
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Jenny Östman

Real Estate Agent

+46 76 947 35 35
jenny.ostman@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 72 506 88 00
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Nathalie Granberg

Administrator

+34 685 87 6041
nathalie.granberg@husmanhagberg.com

Lena Maj-Lisdotter Dahlberg

Listing agent

+46 70 775 77 60
lena.dahlberg@husmanhagberg.com

Eddie Razaz

Office manager

+46 70 388 12 21
eddie.razaz@husmanhagberg.com

Joakim Berge

Real Estate Agent

+46 72 587 25 25
joakim.berge@husmanhagberg.com

Pierre Nordgren

Real Estate Agent

+46 767 737700
pierre.nordgren@husmanhagberg.com

Annelie Hedlund

Real estate agent

+46 72 587 00 77
annelie.hedlund@husmanhagberg.com

Victor Granberg

Real estate assistent

+46 70 094 69 46
victor.granberg@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i La Zenia / Costa Calida

Vill du ena dagen röra på dig och nästa dag ha det lugnt och skönt på stranden? Då har vi fantastiska områden för dig - t ex San Pedro del Pinatar. På HusmanHagberg hjälper vi dig gärna att hitta det du söker. Vår passion är bra bostadsaffärer och vi kan både marknaden och juridiken. Som kund hos oss ska du känna dig nöjd och trygg, oavsett om du ska köpa för första gången eller sälja för att komma närmare nya drömmar. Varmt välkommen!