Bli kontaktad, klicka här!

Din fastighetsmäklare i Costa Calida/Murcia!

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i Costa Calida/Murcia

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Orihuela

Helene Zetterman

Listing agent

+46 73 040 42 85
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 72 150 00 30
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Daniel Ahlgren

Real estate agent

+46 72 587 00 77
daniel.ahlgren@husmanhagberg.com

Peter Anthony Szczepanski

Real estate agent

+46 076 773 77 00
peter.anthony@husmanhagberg.com

Edvard Mattsen

Real estate agent

+46 76 947 35 35
edvard.mattsen@husmanhagberg.com

Lena Maj-Lisdotter Dahlberg

Listing agent

+46 70 775 77 60
lena.dahlberg@husmanhagberg.com

Diana Hägglund

Sales coordinator / Administrator

+46 73 040 08 11
diana.hagglund@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 72 506 88 00
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Eddie Razaz

Office manager

+46 70 388 12 21
eddie.razaz@husmanhagberg.com

Victor Granberg

Real estate assistent

+46 070 094 69 46
victor.granberg@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i Costa Calida/Murcia

Vill du ena dagen röra på dig och nästa dag ha det lugnt och skönt på stranden? Då har vi fantastiska områden för dig - t ex San Pedro del Pinatar. På HusmanHagberg hjälper vi dig gärna att hitta det du söker. Vår passion är bra bostadsaffärer och vi kan både marknaden och juridiken. Som kund hos oss ska du känna dig nöjd och trygg, oavsett om du ska köpa för första gången eller sälja för att komma närmare nya drömmar. Varmt välkommen!