Bli kontaktad, klicka här!

Din fastighetsmäklare i Alicante / Torrevieja!

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i Alicante / Torrevieja

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Orihuela

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 721 500 030
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Helene Zetterman

Listing agent

+46 730 404 285
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Jenny Östman

Real estate agent

+46 769 473 535
jenny.ostman@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 725 068 800
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Nathalie Granberg

Office manager

+34 685 874 061
nathalie.granberg@husmanhagberg.com

Miriam Turner

Listing agent

+46 730 220 208
miriam.turner@husmanhagberg.com

Lena Maj-Lisdotter Dahlberg

Listing agent

+46 707 757 760
lena.dahlberg@husmanhagberg.com

Pierre Nordgren

Real estate agent

+46 767 737 700
pierre.nordgren@husmanhagberg.com

Annelie Hedlund

Real estate agent

+46 725 870 077
annelie.hedlund@husmanhagberg.com

Joakim Berge

Listing agent

+46 725 872 525
joakim.berge@husmanhagberg.com

Victor Granberg

Administrator

+46 700 946 946
victor.granberg@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i Alicante / Torrevieja

Oavsett om du vill fylla dina dagar med golf, shopping eller stranden är du välkommen till oss på HusmanHagberg i Torrevieja. Vi har bred erfarenhet och kunskap om både området och marknaden. Här finns äkta passion och engagemang för varje kund och affär. Vill du veta mer om Alicante, La Mata, El Campello, Santa Pola, Elche, Arenales del Sol, Torrevieja. Varmt välkommen!