Bli kontaktad, klicka här!

Din fastighetsmäklare i Alicante / Torrevieja!

Var vill du bo?

Bli kontaktad!

Fyll i detta så kontaktar vi dig inom 24 timmar

Senast tillagda bostäder i Alicante / Torrevieja

Medarbetare på vårt mäklarkontor i Torrevieja

Lena Maj-Lisdotter Dahlberg

Listing agent

+46 70 775 77 60
lena.dahlberg@husmanhagberg.com

Gabriel Karleving

Real estate agent / Franchisee

+46 72 150 00 30
gabriel.karleving@husmanhagberg.com

Ewa Nyström

Real estate agent

+46 72 506 88 00
ewa.nystrom@husmanhagberg.com

Helene Zetterman

Listing agent

+46 73 040 42 85
helene.zetterman@husmanhagberg.com

Jenny Östman

Real Estate Agent

+46 76 947 35 35
jenny.ostman@husmanhagberg.com

Diana Hägglund

Sales coordinator / Administrator

+46 73 040 08 11
diana.hagglund@husmanhagberg.com

Eddie Razaz

Office manager

+46 70 388 12 21
eddie.razaz@husmanhagberg.com

Peter Anthony Szczepanski

Real estate agent

+46 76 773 77 00
peter.anthony@husmanhagberg.com

Victor Granberg

Real estate assistent

+46 70 094 69 46
victor.granberg@husmanhagberg.com

Annelie Hedlund

Real estate agent

+46 72 587 00 77
annelie.hedlund@husmanhagberg.com

Nathalie Granberg

Administrator

+46 72 150 01 55
nathalie.granberg@husmanhagberg.com

Joakim Berge

Real Estate Agent

+46 72 587 825 25
joakim.berge@husmanhagberg.com

Om vårt mäklarkontor i Alicante / Torrevieja

Oavsett om du vill fylla dina dagar med golf, shopping eller stranden är du välkommen till oss på HusmanHagberg i Torrevieja. Vi har bred erfarenhet och kunskap om både området och marknaden. Här finns äkta passion och engagemang för varje kund och affär. Vill du veta mer om Guardamar, La Mata, Campoamor, La Zenia, Los Balcones, Mil Pameras, Playa Flamenca, Punta Prima och Torre de la Horadada - varmt välkommen!