Hoppa till huvudinnehåll
1 / 19
Nyproduktion

Villamartin, Orihuela Costa

399 900 €

Pris399 900 €

Fakta om bostaden

Typ
Villa
Referensnummer
El Mirador
Antal rum
4
Antal sovrum
3
Antal badrum
3
Boarea
104 kvm
Byggyta
104 kvm
Tomt
200 kvm
Hiss
Nej
Parkering
På tomten
Balkong
14 kvm
Pool
Ja
Terrass
35 kvm
Energideklaration
Beställd

Övriga månadsavgifter

El Mirador - Moderna villor med privat pool, terrass och tomt i Blue Lagoon, Villamartin

Varmt välkommen till moderna och stilfulla Residencial El Mirador, ett nyproduktionsprojekt bestående av fem välplanerade villor, alla med tre sovrum och tre badrum. Samtliga med trevliga lägen och rymliga tomter. Villorna har genomtänkta planlösningar, fina ljusflöden och modern arkitektur. Detta är ett hem som passar även den mer kräsnas önskemål och krav.

Varje villa har en privat tomt med parkeringsmöjligheter och privat pool. Villorna har även en solig takterrass.

Här bor du nära välkända golfbanor och fina stränder-. I närheten finns också ett bra utbud av restauranger och kaféer. Blue Lagoon Villas ligger ca 7 km från de underbara och spektakulära stränderna i Campoamor och 6 km från det välkända köpcentrumet La Zenia Boulevard.

Priser från 399 000 EUR (plus moms)
Planerat färdigställande: 12-14 månader från signerat kontrakt

Välkommen att kontakta oss på HusmanHagberg för mer information eller för att boka en visning. Vi kommer självklart att genomföra digitala visningar om du inte kan vara på plats.

Bilder

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Johan Sandberg

Franchisee Property consultant

Karta

Villamartin

Pris399 900 €

Andra har också tittat på