Hoppa till huvudinnehåll
salón 1 (cocina blanca)
salón 2 (cocina blanca)
Interior 2 HD
Interior 4 HD
1 / 8
Nyproduktion

Los Alcázares, Mar Menor

259 000 €

Översikt

Typ
Lägenhet
Referensnummer
Costa Narejos III
Antal sovrum
2
Antal badrum
2
Byggyta
71 kvm
Boarea
71 kvm
Hiss
Ja
Pool
Ja
Terrass
20 kvm
Balkong
7 kvm

Costa Narejos III - Välplanerade lägenheter med takpool nära stranden i Los Alcazares

Varmt välkommen till det populära området Los Narejos i Los Alcázares på Costa Calida, och detta strandnära nyproduktionsprojekt med närhet till Mar Menor och fina stränder. Här bor du på behagligt avstånd från affärer, restauranger och caféer. För den golfintresserade finns flertalet välkända golfbanor på både Costa Blanca och Costa Calida.

I projektet Costa Narejos III byggs välplanerade lägenheter med två eller tre sovrum och två badrum. Det finns även trevliga uteplatser eller balkonger och till alla lägenheter disponeras privata takterrasser. På taket finns en gemensam pool och utomhusdusch i soligt läge.

Enligt uppgift är köken utrustade med vitvaror och det finns förinstallation av luftkonditionering. Det kommer att finnas möjlighet att ladda elbilar i garage.

Priser från 249 000 EUR (plus tax)
Planerat färdigställande är juni 2024

Välkommen att kontakta oss på HusmanHagberg för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför även digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.

I närheten

Avstånd till strand
Avstånd till strand
0,45 km
Avstånd till centrum
Avstånd till centrum
0,6 km
Avstånd till flygplats
Avstånd till flygplats
77 km
Avstånd till mataffär
Avstånd till mataffär
1 km
Avstånd till hav
Avstånd till hav
0,45 km
Avstånd till golfbana
Avstånd till golfbana
2,3 km
Avstånd till sjukhus
Avstånd till sjukhus
8,7 km

Bilder

salón 1 (cocina blanca)
salón 2 (cocina blanca)
Interior 2 HD

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Karin Mattsson

Property consultant

Karta

Los Alcázares

Andra har också tittat på