Hoppa till huvudinnehåll
1 / 15
Exceptional LivingNyproduktion

Los Alcázares, Mar Menor

589 900 €

Pris589 900 €

Fakta om bostaden

Typ
Villa
Referensnummer
N8266
Antal rum
4
Antal sovrum
3
Antal badrum
3
Boarea
142 kvm
Byggyta
210 kvm
Tomt
266 kvm
Byggår
2025
Hiss
Nej
Parkering
På tomten
Pool
Ja
Terrass
61 kvm
Energideklaration
Beställd
Energiklass
B

Övriga månadsavgifter

Mirador Santa Rosalia Villas - Nyproducerade villor i gated resort

Nybyggda villor i privat gated resort i Murcia-regionen, omgiven av utmärkta golfbanor och bara 10 minuter från sandstränderna i Mar Menor.

Villor byggda över 3 våningar och har 3 sovrum, 3 badrum, kök med öppen planlösning och vardagsrum med matsal, inbyggda garderober, källare, privat trädgård med pool och parkeringsplats.

Beläget i en privat gated resort, med en huvudentré och 24 timmars säkerhet. Anläggningen är utformad kring ett imponerande grönområde på 126.000 m2.

Det består av gång- och cykelvägar, sportanläggningar, paddel- och tennisbanor, en minigolfbana, trädgårdar, hundparker, fritidsområden, klubbhus.... I det centrala området ligger också anläggningens juvel, en kristallklar konstgjord sjö med en vattenyta på nästan 17.000 m2, omgiven av vita sandstränder och palmer, som för en bit av Karibien till Murcia-regionen.

Det finns 2 öar i sjön, en av dem har sin egen bar, det finns också "beach Chiringuitos" spridda runt sjön.

Anläggningen är strategiskt belägen mindre än 4 km från stranden och staden Los Alcázares, där du kan utöva olika vattensporter, omgiven av flera golfbanor och staden Cartagena mindre än 15 minuter med bil och 22 km från Murcias flygplats, och har därför ett brett kulturellt, gastronomiskt och sportutbud inom räckhåll.

Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.

Bilder

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Johan Sandberg

Franchisee Property consultant

Extra kontaktperson

Mäklarens profilbild

José Hernández

Listing agent

Karta

Los Alcázares

Pris589 900 €

Andra har också tittat på