Villas la Cinuelica - Stilrent med privat pool nära havet
Varmt välkommen till den fantastiska nyproduktionen Villas la Ciñuelica beläget i det populära området Punta Prima på södra Costa Blanca.
På tomten finns en privat pool och på den soliga terrassen finns gott om plats för loungemöbler och solstolar.
Villorna är välplanerade och har en modern stil och en stilren design, allt för att passa även den mer kräsnes önskemål och krav på ett boende i Spanien. Fördelat över ca 100 kvm och två plan finns tre sovrum, två badrum samt vardagsrum och kök i en öppen planlösning. Det finns även möjlighet att vara med och påverka utseende av sin villa, byggherren är öppen för dina förslag och idéer, allt för att du ska bli helt nöjd med ditt spanska hem.
Här bor du med närhet till vackra stränder, fina strandpromenader, välskötta golfbanor och ett stort utbud av affärer och restauranger. Det stora utomhusköpcentrumet La Zenia Boulevard ligger några kilometer bort.
Kort sagt: Detta är ett modernt och inbjudande boende med många positiva egenskaper och ett fantastiskt läge. Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför även digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.