Monteolivo - Parhus med villakänsla och privat pool
Välkommen till nya Monteolivo, ett nyproduktionsprojekt som består av välplanerade parhus med villakänsla och privat pool.
Dessa välplanerade hem består av tre sovrum med plats för dubbelsängar, tre badrum, en gästtoalett samt vardagsrum och kök i en öppen planlösning. Här finns en rymlig trädgård med privat pool, en stor terrass en våning upp samt ett garage för två bilar.
Här bor du i det trevliga området Los Altos, på gränsen mot Los Balcones och med närhet till Torrevieja stad samt flertalet fina stränder. I närområdet finns affärer, restauranger, skolor, sjukhus och en kort bilresa bort finns många populära golfbanor.
Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.