Nyrenoverad lägenhet invid Villamartin Plaza
Välkommen till denna nyrenoverade lägenhet belägen på första våningen (hiss finns) som består av ett sovrum, ett badrum samt vardagrum och kök i en öppen planlösning. Lägenheten har en inbjudande känsla med fint ljusinsläpp. Den är renoverad med en hög standard och redo för inflyttning.
Vardagsrum och kök ligger i en öppen planlösning och i rummet finns det plats för både sällskapsdel och matplats. Köket har goda förvaringsmöjligheter bakom den gråa skåpsexteriören.
Sovrum med behagligt ljusinsläpp, i rummet finns plats för dubbelsäng och sängbord. Det finns förvaringsmöjligheter i inbyggda garderober.
Badrummet är modernt med hotellkänsla, det är utrustat med toalett, handfat med kommod och dusch.
Lägenheten och byggnaden är tillgänglighetsanpassad.
Gemensamt poolområde i trevligt läge.
Här bor du med närhet till Villamartín Plaza och Villamartín golfklubb samt fem minuters bilresa från La Zenia Boulevard och ca tio minuters bilresa från Medelhavet och fina stränder. Torrevieja stad nås enkelt med bil.
Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.