Trivsamt radhus i populära Cabo Roig
Trivsamt radhus i populära Cabo Roig – 3 våningar, 3 terrasser & närhet till havet
Välkommen till detta charmiga radhus i det eftertraktade området Angius V i Cabo Roig, endast 350 meter från vackra La Caleta-stranden. Här bor du i ett exklusivt och välskött bostadsområde med två gemensamma pooler, stora grönområden och privat parkering – allt i genuin medelhavsstil.
Bostaden är fördelad på tre våningsplan och erbjuder totalt 103 m² boyta. Planlösningen består av ett ljust vardagsrum med öppen spis och utgång till en generös terrass, ett öppet kök, tvättstuga, tre sovrum, tre badrum samt tre terrasser, varav två är täckta och en är ett soligt solarium med sol hela dagen.
Huset är i gott skick men har potential att fräschas upp med viss renovering – perfekt för dig som vill sätta din egen prägel. Ett utmärkt tillfälle för både permanentboende, semesterbostad eller investering i en av Orihuela Costas mest eftertraktade adresser.
Kortfakta:
3 sovrum
3 badrum
3 terrasser/balkonger (inkl. solarium)
Inbyggda garderober
Privat parkering
Gemensam pool och trädgård
Nära strand, restauranger och service
Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.