Hoppa till huvudinnehåll
wmremove-transformed
1 / 11
Nyproduktion

Torrox

365 000 €

Översikt

Typ
Villa
Referensnummer
HNU653
Antal sovrum
3
Antal badrum
2
Byggyta
124 kvm
Tomt
425 kvm
Hiss
Nej
Terrass
Ja
Pool
Ja (21 sqm)

Modern enplansvilla i Torrox Park

Upptäck denna exklusiva fristående enplansvilla i Torrox Park.

Denna fastighet säljs i struktur och ligger i ett utmärkt läge med sydvästlig orientering som garanterar naturligt ljus hela dagen och havsutsikt.
Huset har en idealisk planlösning för maximal komfort: ett öppet kök, ett rymligt vardagsrum med matsal, tre dubbelrum (det stora sovrummet med en klädkammare), två badrum och ett förråd eller tvättstuga.

Utanför erbjuder villan en perfekt miljö för att koppla av och njuta av det exceptionella klimatet på Costa del Sol. Tomten omger huset med en stor terrass, en 7 x 3 meter stor pool och ett pergolaområde med parkering för upp till 3 bilar.

Fastigheten ligger i ett lugnt och väl anslutet område, nära alla bekvämligheter och butiker, vilket gör den till en unik möjlighet för både permanent boende och investering.
Tomten har el och vatten.

Boka din visning redan idag!

Bilder

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Mariana Grip

Franchisee /
Real estate agent

Karta

Torrox

Andra har också tittat på