Hoppa till huvudinnehåll
1 / 15
Nyproduktion

Lo Pagan, San Pedro del Pinatar

339 900 €

Översikt

Typ
Lägenhet
Referensnummer
N9330
Antal sovrum
3
Antal badrum
2
Byggyta
85 kvm
Boarea
74 kvm
Hiss
Nej
Pool
Ja
Terrass
81 kvm
Parkering
Gatuparkering

Nybyggda bungalows - modernt boende nära havet

I hjärtat av San Pedro del Pinatar, bara några minuter från det glittrande havet, ligger detta exklusiva bostadsområde med åtta nybyggda bungalows. Här möts modern design, ljusa ytor och en avspänd medelhavslivsstil – perfekt för dig som söker ett bekvämt hem nära stranden på vackra Costa Cálida.

Varje bungalow är utformad med fokus på komfort och funktionalitet, med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, tre sovrum och två badrum. De stora fönstren släpper in rikligt med naturligt ljus och skapar en luftig, inbjudande atmosfär.

Du kan välja mellan markplansbostäder med privat trädgård och parkering på tomten, eller takvåningsbungalows med ett eget solarium, där du kan njuta av solen, havsbrisen och kvällar under stjärnorna.

De högkvalitativa materialen och moderna detaljerna gör varje bostad till något alldeles extra. Här finns:

Fullt utrustat kök med BOSCH-vitvaror

Aerotermiskt system för energieffektiv varmvattenproduktion

Luftkonditionering inkluderad

Golvvärme i badrummen, med möbler, speglar och duschväggar

Elektriska fönsterluckor och LED-belysning i hela hemmet

Takvåningarna bjuder dessutom på extra bekvämligheter som aluminiumpergola, sommarkök och privat förråd för cyklar – perfekta detaljer för ett avslappnat uteliv året runt.

Det gemensamma området är grönt och harmoniskt, med en vacker pool och solytor där du kan koppla av och njuta av den spanska solen i lugn och ro.

Läget är en av bostadens största fördelar – San Pedro del Pinatar ligger där Mar Menor möter Medelhavet, omgivet av naturparker, marina miljöer och gyttjebad med kända hälsobringande egenskaper. Här finns ett rikt utbud av restauranger, butiker och caféer, och tack vare det milda klimatet lever staden året runt.

Avstånden till de viktigaste platserna är dessutom utmärkta:

Dos Mares shoppingcenter: 5 minuter

Stränderna vid Mar Menor: 10 minuter

Murcia-Corvera flygplats: 30 minuter

Alicante flygplats: 1 timme

Detta är ett hem som bjuder in till livskvalitet – där du kan njuta av sol, hav och modern bekvämlighet varje dag.

Kontakta oss redan idag för att boka en visning och upptäck din plats i solen i San Pedro del Pinatar.

I närheten

Avstånd till strand
Avstånd till strand
0,8 km
Avstånd till flygplats
Avstånd till flygplats
41 km
Avstånd till mataffär
Avstånd till mataffär
4 km
Avstånd till hav
Avstånd till hav
0,8 km
Avstånd till golfbana
Avstånd till golfbana
6,4 km
Avstånd till sjukhus
Avstånd till sjukhus
8,5 km

Bilder

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Johan Sandberg

Franchisee /
Property consultant

Extra kontaktperson

Mäklarens profilbild

Simone Elderot

Office manager

Karta

Lo Pagan

Andra har också tittat på