Hoppa till huvudinnehåll
Watermark
Watermark
1 / 14

Villamartin, Orihuela Costa

365 000 €

Översikt

Typ
Radhus
Referensnummer
H1607
Antal sovrum
3
Antal badrum
3
Byggyta
90 kvm
Tomt
54 kvm
Hiss
Nej
Pool
Ja
Terrass
Ja
Balkong
Ja

Stilrent radhus med privat pool i idylliska Villamartin

Stilrent radhus med privat pool i idylliska Villamartin – ett hem att trivas i året om

I det lugna och eftertraktade området Los Almendros, strax utanför populära Villamartin, väntar detta moderna och smakfulla radhus – en plats där livet får ta plats i solen. Här möts stilren arkitektur och smart planering i en harmonisk bostad som bjuder in till både stilla stunder och livfulla kvällar med vänner och familj.

Radhuset rymmer tre generösa sovrum och tre eleganta badrum, varav ett med golvvärme som ger extra komfort under årets svalare månader. Ljuset flödar genom bostaden tack vare stora fönsterpartier, och varje rum känns luftigt och ombonat. Planlösningen är genomtänkt och funktionell, med utrymme för både umgänge och avskildhet – en perfekt balans för både permanentboende och semester.

Uteytorna är något alldeles extra. Den privata poolen, försedd med färgad belysning, skapar en nästan magisk atmosfär – oavsett om du svalkar dig i dagsljus eller tar ett kvällsdopp under stjärnorna. Trädgården med grillplats och terrass blir snabbt hemmets hjärta under sommarhalvåret, och uppe på solariumet har du en egen oas för sol, vila och utsikt över området. Den lilla balkongen erbjuder dessutom en stillsam plats för morgonkaffet – en perfekt start på dagen.

Med sina 90 välplanerade kvadratmeter inomhus och ytterligare 54 kvadratmeter trädgård är detta ett hem som erbjuder gott om utrymme utan att bli svårskött. Området är lugnt, grönt och trivsamt – med närhet till både golfbanor, restauranger, köpcentrum och havet. Här bor du i ett område som kombinerar livskvalitet med närhet till allt du behöver.

Det här är inte bara ett radhus – det är en plats att leva på riktigt. En plats att komma hem till.

Välkommen att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning. Vi genomför självklart digitala visningar om du inte har möjlighet att vara på plats.

I närheten

Avstånd till strand
Avstånd till strand
4,6 km
Avstånd till flygplats
Avstånd till flygplats
49 km
Avstånd till mataffär
Avstånd till mataffär
4 km
Avstånd till hav
Avstånd till hav
4,6 km
Avstånd till golfbana
Avstånd till golfbana
5 km
Avstånd till sjukhus
Avstånd till sjukhus
4 km

Bilder

Watermark
Watermark

Ansvarig mäklare

Mäklarens profilbild

Johan Sandberg

Franchisee Property consultant

Extra kontaktperson

Mäklarens profilbild

Kateryna Tereshchenko

Property consultant

Karta

Villamartin

Andra har också tittat på